6 czerwca 2008

Rozstrzygnięcie Konkursu Grafiki Komputerowej „Bezpieczna droga do szkoły”

W miesiącu kwietniu b.r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Internetowym Konkursie Grafiki Komputerowej „Bezpieczna droga do szkoły”. W konkursie wzięło udział 30 szkół podstawowych z województwa dolnośląskiego, lubelskiego i lubuskiego. W kategorii klas I-III nadesłano 58 prac, natomiast w kategorii klas IV-VI 98 prac konkursowych.

6 czerwca 2008r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Jaworze odbył się pokonkursowy pokaz multimedialny oraz rozdanie nagród laureatom oraz osobom wyróżnionym.

Do laureatów i wyróżnionych należą uczniowie z klasy 3a naszej szkoły: Krystian Skibik - III miejsce oraz Małgorzata Matławska - wyróżnienie. Uczniom oraz wychowawcy p. Marzenie Barskiej serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. (M.B.)