30 maja 2008

Wycieczka do Tropical Islands

Dnia 30 maja 2008r. odbyła się szkolna wycieczka do Tropical Islands, w której udział brali uczniowie z klas I-VI oraz chętni rodzice. Zainteresowanie przekroczyło najśmielsze oczekiwania organizatorki wycieczki pani Marzeny Barskiej. Było tylu chętnych, że Biuro Turystyczne Horyzont we Wrocławiu, które było współorganizatorem zgodziło się zorganizować wycieczkę dla 96 osób.

I nic dziwnego, że tyle osób chciało poczuć się jak w tropikach. Tropical Islands to niezwykłe miejsce, gdzie znajdują się plaże kąpieliskowe, 20 tysięcy roślin (kwiaty, owoce, sukulenty), baseny do pływania zaprojektowane na wzór tropikalnych zatoczek, tropikalne wioski, pokazy egzotycznych tańców na plażowej scenie, a nawet pełna atrakcji „Wyspa Bogów” w sam raz dla dzieci. Temperatura ponad 30oC, wodospady, bicze wodne, szalone zjeżdżalnie, jacuzzi, przepiękna tropikalna roślinność, egzotyczne występy, lot balonem sprawiły, że wszyscy czuli się jak na wakacjach. Był to niesamowity „jeden dzień w raju” i z pewnością kiedyś tam wrócimy. (M.B.)