14 marca 2008

Wizyta biskupa

14 marca 2008 naszą szkołę odwiedził niezwykle ważny i wyjątkowy gość - Jego Ekscelencja ks. Biskup Stefan Cichy oraz towarzyszące mu osoby: ks. Dziekan Wiesław Migdał, ks. Sekretarz dr Mariusz Majewski oraz ks. Proboszcz Jan Bok. Biskupa w progach szkoły powitała pani dyrektor. Uczniowie oczekujący na sali gimnastycznej witali Gościa piosenką "Bądź pozdrowiony gościu nasz..." Po ceremonii powitania głos zabrała pani dyrektor, która wyraziła radość z przybycia Czcigodnego Gościa. Następnie odbyła się część artystyczna, w której uczniowie mogli się zaprezentować. Były recytacje wierszy, krótka scenka pt. "Syn marnotrawny" oraz "Barka" w wykonanju zespołu muzycznego. Głos zabrał również nasz znamienity gość. Wyraził zadowolenie ze spotkania i udzielił pasterskiego błogosławieństwa. Zrobiono kilka pamiątkowych zdjęć. (M.K.)