29 stycznia 2008

Bal karnawałowy

Aloha to nie tylko hawajskie pozdrowienie, to przede wszystkim sympatia, skromność, zadowolenie i harmonia. Hawajska plaża, łańcuchy z kwiatów, wieńce i koraliki pojawiły się dnia 29 stycznia 2008 r. na sali gimnastycznej, która zamieniła się w prawdziwe Hawaje. Tego dnia bowiem odbył się Bal Karnawałowy klas I-III pod hasłem „Hawajska Plaża…” Obowiązywał oczywiście strój hawajski. Nie znaczy to, że każdy, kto pojawił się w innym kostiumie nie został zaproszony do wspólnej zabawy. Wśród barwnych kostiumów czuliśmy się jak w Honolulu. Do zabawy zagrzewał nas pan Stanisław Czajkowski, który dbał o oprawę muzyczną oraz konkursy. Nie tylko dzieci dały się ponieść klimatom hawajskim, ale także rodzice, którzy zawitali tego dnia do naszej szkoły.

Zabawa w rytmie hula, girlandy z kwiatów spowodowały, że przez kilka godzin czuliśmy się jak na wyspie Maui. (M.B.)