Get Adobe Flash player

Fantastyczną zabawę miały nie tylko dzieci, ale i młodzież klas starszych, w czwartek 13 lutego br. od godziny 9.00 do 15.00. Cztery różne dmuchane budowle, dostosowane do wieku i umiejętności, dały możliwość spożytkowania nadmiaru nagromadzonej energii poprzez skoki, zjeżdżanie, wspinanie się czy pokonywanie przeszkód. Z dmuchańców w ciągu tych kilku godzin skorzystało ok. 200 dzieci nie tylko z naszej szkoły  - także z Niemstowa, Osieka, przedszkolaki oraz dzieci zamieszkałe w innych miejscowościach naszej gminy. Czerwone z wysiłku, ale uśmiechnięte buzie wskazywały zadowolenie i radość z tej formy zabawy.

Zarówno pomysł, jak i fudusze na dmuchańce zapewnił nasz organ prowadzący Gmina Lubin.

Podczas zabawy odwiedził nas również Pan Wójt Tadeusz Kielan, który osobiście mógł zobaczyć radość dzieciaków. Dziękujemy bardzo za taką wspaniałą atrakcję i mamy nadzieję, że w kolejnym roku znów dmuchańce wzbogacą feryjne zabawy! LS

Wyszukiwanie na stronie

Polub nas!

Ostatnio w galerii