Z okazji Dnia Dziecka, uczniowie klasy 1a, 1b oraz klasy 2b, wybrali się na wspólną wycieczkę, by spędzić razem aktywnie czas. Celem ich wyjazdu było miejsce wśród lasów i  łąk niedaleko Złotoryi. Został tam dla nich zorganizowany paintball dla dzieci,  gra z  niezwykłą dawką emocji, ale przede wszystkim świetna zabawa połączona z grą terenową. Zabawa była bezpieczna, gdyż dzieci w odpowiednim stroju strzelały markerami z kulkami wypełnionymi farbą z broni Splatmaster, idealnej dla najmłodszych już od 7 roku życia.

Dzieci podzielone były na dwie grupy, które musiały zdobyć twierdzę przeciwnika, wykraść flagę, ale także bronić własnego terenu. Musiały wykazać się współpraca, refleksem, sprytem i pomysłowością. Po szalonej zabawie, czekały na nich upieczone przez opiekunów kiełbaski. MB