Rodzice to najważniejsze osoby w życiu każdego dziecka. I odwrotnie – dziecko to światło i szczęście w życiu każdej mamy i taty. 24 maja b.r. wychowawczynie klas pierwszych, przy współudziale rodziców oraz sołectwa wsi Wiercień, zorganizowały spotkanie integracyjne dla dzieci oraz ich rodziców. Celem imprezy było przede wszystkim wzmacnianie emocjonalnej więzi z rodziną, integracja poprzez wspólną zabawę, jak również propagowanie zdrowego stylu życia i zachęcanie do wspólnego spędzania czasu wolnego w aktywny sposób.

Uczniowie piosenką i drobnymi prezentami podziękowali rodzicom za wsparcie, które im okazali w ich pierwszym roku szkolnym. Mamy przygotowały mnóstwo smakołyków, a tatusiowie zajęli się grillem. Były zabawy, muzyka i śmieszne konkurencje.
Zabawa była wyśmienita, bo rodzinna! Był to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci – pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim czas, który mogliśmy wszyscy spędzić ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień. MB