29 kwietnia 2019r. odbył się szkolny etap konkursu „Cyberbezpieczni”. Miał on na celu podniesienie świadomości młodych ludzi na temat technologii informacyjnych i cyberbezpieczeństwa.

W etapie szkolnym, pod opieką Pana Tomasza Habra, wzięło udział 13 uczniów klas 7 i 8. Pierwsze miejsce zajęła Izabela Kożewnikow z klasy 8a, tym samym, reprezentowała naszą szkołę w finale konkursu. Odbył się on 22 maja 2019r. w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu.

W przerwie między konkursem a ogłoszeniem wyników, organizator, Warszawski Instytut Bankowości zorganizował prelekcję na temat bezpieczeństwa w sieci: Jak bezpiecznie robić zakupy w sklepach internetowych, jak chronić swoje dane w sieci oraz jak nie paść ofiarom hakerów. Oprócz nagród głównych, każdy z uczestników otrzymał również drobny upominek. Anna Waszewska