Get Adobe Flash player

Pierwszy Dzień Wiosny w naszej szkole upłynął wszystkim radośnie, przyjemnie, sportowo i był początkiem „wyławiania” naszych szkolnych perełek. Inicjatywę organizacji I edycji „Mam Talent” zapoczątkowali uczniowie klasy 7a. Przygotowali projekt tego przedsięwzięcia i sukcesywnie go realizowali. Do udziału zaprosili uczniów , którzy chcieli pokazać swoje umiejętności i podzielić się ciekawym hobby. Było układanie kostek Rubika, układy taneczne, śpiew solo i w duetach, prezentacja prac plastycznych. Gościnnie, z układem tanecznym „Dobro zwycięża” wystąpił również zespół taneczny „Niesforni” , w skład którego wchodzą uczennice naszej szkoły i 2 dziewczynki z zaprzyjaźnionej szkoły z Niemstowa. W celu urozmaicenia imprezy i podkreślenia wagi Europejskiego Dnia Mózgu , przeplatano występy artystyczne konkurencjami logicznymi, rebusami, anagramami, łamigłówkami. Wszyscy uczniowie za swoją odwagę i promowanie talentów zostali obdarowani upominkami i dyplomami. Dziękujemy sponsorom prywatnym i firmom za pomoc, a uczniów zachęcamy do udziału w II edycji, w przyszłym roku szkolnym 2019/2020. „Nie bójcie się promować siebie”. Uczniowie klasy 7a

Wyszukiwanie na stronie

Polub nas!

RODO

KLAUZULA INFORMACYJNA

Inspektor Ochrony

Danych Osobowych

Dariusz Milka

iodo@ug.lubin.pl


Pomóżmy Klaudii - 1%


Pomóżmy Adrianowi - 1%

DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU 2019

Certyfikaty

Kto jest online?

Naszą witrynę przegląda teraz 298 gości 

Ostatnio w galerii