Wystawa świąteczna przygotowana została z ogromną pasją i zaangażowaniem. Przygotowania trwały ponad miesiąc i jest to kontynuacj rozwijania zainteresowania uczniów językiem niemieckim. Pierwszym etapem była wystawa opisów ulubionych zwierząt w języku niemieckim. Tym razem uczniowie klas 7 i 8 Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Raszówce wykonali pod nadzorem nauczyciela języka niemieckiego mgr Danuty Cieślak kartki bożonarodzeniowe oraz adwentowe stroiki, stosując różne techniki plastyczne. Kartki te zdobią hol szkoły.

Można oglądać, podziwiać i czytać różnorodne świąteczne życzenia sformułowane w języku niemieckim. Zapraszamy do podziwiania prezentowanych prac uczniów i jednocześnie gratulujemy rodzicom dzieci klas: 7a, 7b, 8a oraz 8b.

Jednocześnie składamy gratulacje z życzeniami wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia w gronie najbliższych. DC