Get Adobe Flash player

14 listopada w naszej szkole odbyła się uroczystość setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Wszystkie klasy z chęcią zaangażowały się w przygotowanie biesiady. Uczniowie prezentowali pieśni patriotyczne, których nauczyli się na lekcjach muzyki. Cała uroczystość odbyła się w ciepłej i przyjaznej atmosferze, a goście z wielką ochotą wspomagali naszych uczniów swoim śpiewem. Dotarł do nas nawet sam Józef Piłsudski. Został honorowo przywitany przez uczniów klasy drugiej i słuchał naszych popisów wokalnych. Mogliśmy również gościć zespół ,,Leśne Echo” z Raszówki, który także nam się zaprezentował.

Jesteśmy dumni, że udało nam się razem uczcić tą okrągłą rocznicę odzyskania niepodległości. Mamy nadzieję, że za kolejne sto lat, nasi potomkowie będą mogli świętować już dwusetną rocznicę tego ważnego dla Polaków wydarzenia. Nikola i Paweł z klasy 7a

Wyszukiwanie na stronie

Polub nas!

Ostatnio w galerii