Get Adobe Flash player

25 listopada obchodzimy „Światowy Dzień Pluszowego Misia”. Z tej okazji, w Szkole Podstawowej nr 14 w Lubinie odbył się POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY pod hasłem  „Mój Przyjaciel Miś”. Na konkurs wpłynęło bardzo dużo prac – wykonanych różnymi technikami plastycznymi.

Z naszej szkoły w konkursie brały udział prace dzieci z klasy I a, I b oraz z klasy II b. 23 XI 2018 r., nastąpiło uroczyste rozstrzygnięcie konkursu. Miło jest nam poinformować, że nagrodę z naszej szkoły otrzymała Zuzanna Muczyńska z klasy II b.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. BP

http://www.lubin.pl/moj-przyjaciel-mis-2/?fbclid=IwAR0iqjt9WmU-P7rXiTLpt6aoBiRdmnXxercS2CDMiiRP56gKV26qDtWm6y0


Wyszukiwanie na stronie

Polub nas!

RODO

KLAUZULA INFORMACYJNA

Inspektor Ochrony

Danych Osobowych

Dariusz Milka

iodo@ug.lubin.pl


Pomóżmy Klaudii - 1%


Pomóżmy Adrianowi - 1%

DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU 2019

Certyfikaty

Kto jest online?

Naszą witrynę przegląda teraz 365 gości 

Ostatnio w galerii