Mając na uwadze międzyklasową integrację klas pierwszych pani Marzena Barska wych. klasy 1a oraz pani Iwona Niemiec, wych. 1b, zorganizowały wspólne obchody Święta Dyni. Dzieci powitały szkołę przebrane w różnokolorowe stroje i od progu były gotowe do zabawy.

Nauczycielki zadbały o to, by - zgodnie z nazwą – dynia była przedmiotem zainteresowania wszystkich dzieci, które pracując w niewielkich grupach, miały ją jak najpiękniej ozdobić, co pozwoliło na umocnienie więzi pomiędzy wszystkimi uczniami. Wspólnie rozwiązywały zagadki, rebusy, sudoku, wszystko oczywiście na temat dyni.

Nie zabrakło również zabawy. Rozwiązując krzyżówki, musiały odnaleźć w szkole miejsca, w których ukryte były słodycze. Rodzice zadbali o słodki poczęstunek, natomiast dzieci o świetną zabawę. MB

Ostatnio na stronie

DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU 2018