Get Adobe Flash player

Ślubowanie i pasowanie na ucznia to bardzo ważna uroczystość w naszym szkolnym kalendarzu. Tradycyjnie, jak co roku ,dzieci prezentują swoje umiejętności w przygotowanym wcześniej programie artystycznym. Następne składają przysięgę na sztandar szkoły i uczestniczą w ceremonii pasowania piórem, po której już oficjalnie zostają przyjęte w poczet uczniów Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Raszówce.

To niezwykłe wydarzenie miało miejsce w naszej szkole dnia 15 listopada 2018r. Zanim pierwszaki zostały przyjęte do grona uczniów musiały wykazać się umiejętnościami śpiewu, tańca i recytacji. Występy dzieci spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem. Mali artyści po każdym występie byli nagradzani gromkimi brawami. Po części oficjalnej dzieci zostały zaproszone na słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców.

Drodzy Pierwszoklasiści! Życzymy Wam wielu sukcesów w nauce i powodów do radości!MB

Wyszukiwanie na stronie

Polub nas!

Ostatnio w galerii