11.11.2018 – przedstawiciele klas, przewodniczący, oraz Samorząd Uczniowski biorą udział w obchodach Dnia Niepodległości w Szklarach Górnych.

Gmina zorganizowała przejazd z Raszówki do Szklar i z powrotem do Raszówki.

Zbiórka 11.11.2018 r. przed szkołą i wyjazd o godzinie 9:00, powrót ze Szklar ok. godz. 14:00 i przyjazd do Raszówki ok. godz. 14:40

Obowiązuje odświętny strój.

Skład członków reprezentujących naszą szkołę:

HARCERZE:

Szymon Czaja, Piotr Korczak, Anna Korczak, Kacper Maciejczak, Krzysztof Porębski, Paweł Plichta, Jakub Olech, Antoni Wieruszewski.

SAMORZĄD UCZNIOWSKI I POCZET SZTANDAROWY:

Dorota Sobuś, Szymon Kosturek, Izabela Kożewnikow, Mateusz Łukasiewicz, Nikola Koza, Amelia Więcek, Aleksandra Duda, Hubert Piotrowicz, Aleksandra Gubalska, Maciej Kalinowski, Wioleta Walczak, Marta Janik, Aleksandra Gretkierewicz, Martyna Gałązka, Wojciech Gorczyca, Tomasz Łuka, Jakub Skibik, Bartosz Terefelko.

RODZICE I NAUCZYCIELE:

Lucyna Szudrowicz, Anna Dobrzyńska, Wioletta Olech, Małgorzata Czaja, Wioletta Korczak, Michał Korczak.

Opiekunowie/rodzice, którzy nie pojadą do Szklar zobowiązani są odebrać swoje dziecko z Raszówki.

Zaproszenie na obchody można znaleźć TUTAJ

Ostatnio na stronie

DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU 2019