Get Adobe Flash player

W dniach od 15 – 17 października w naszej szkole odbyły się szkolne etapy XVI Dolnośląskiego Konkursu Polonistycznego, XVI Dolnośląskiego Konkursu Matematycznego i IV Dolnośląskiego Konkursu Języka Angielskiego, które tworzą tegoroczną edycję zDolnego Ślązaczka. W każdym z tych konkursów wzięło udział po kilkanastu uczniów z klas siódmych i ósmych. Do etapu powiatowego konkursu polonistycznego zakwalifikowali się Dorota Sobuś i Tomasz Łuka, a do konkursu matematycznego Mateusz Leleń i Tomasz Łuka. Natomiast w konkursie językowym naszą szkołę reprezentować będą Mateusz Leleń i Jakub Surmiak.

Gratulacje dla uczniów, a w szczególności dla tych, którzy będą uczestniczyli w eliminacjach powiatowych z dwóch konkursów!

Wyszukiwanie na stronie

Polub nas!

Ostatnio w galerii