OBIADY W SZKOLE

Serdecznie zapraszamy dzieci na obiady od poniedziałku 20 stycznia 2021 r.

Przypminamy, że cena za dwudaniowy obiad z kompotem od września 2020 wynosi 4 zł.

Planowana opłata za miesiąc marzec 2021:

23 dni x 4 zł = 92 zł

Opłaty proszę dokonywać przelewem na konto nr:

73 8669 0001 2031 0311 9806 0002

Proszę w przelewie podać imię i nazwisko dziecka, które będzie korzystało z obiadów.

Istnieje również możliwość dokonania odpisu i zwrotu rodzicom kwoty za niezjedzone obiady (np. z powodu choroby dziecka) pod warunkiem zgłoszenia tego faktu co najmniej dzień wcześniej telefonicznie na nr szkolny 76-8448122.

JADŁOSPIS

Zarządzenie ujednolicone po zmianach ceny obiadów, regulujące korzystanie ze stołówki szkolnej można znaleźć TUTAJ.

OŚWIADCZENIE, które wypełniają rodzice zapisując na obiady, jest bardzo ważnym dokumentem. Konto podane w nim pozwala identyfikować płatność za obiady danego ucznia, a także na to wskazane konto będą wpłacane kwoty odpisów  zgłoszonych wcześniej za niewykorzystane posiłki. Wszelkie zmiany wymagają wypełnienia nowego oświadczenia.