OBIADY W SZKOLE

Serdecznie zapraszamy dzieci na obiady

w odnowionej stołówce szkolnej, która zacznie funkcjonować od środy 9 września br., o ile nie nastąpią nieprzewidziane okoliczności.

Cena za dwudaniowy obiad z kompotem

od września 2020 będzie wynosić 4 zł.

Planowana opłata za miesiąc październik 2020:

21 dni x 4 zł = 84 zł

Dodatkowe odpisy mają dzieci, które uczestniczyły w wycieczkach szkolnych lub były chore i zostało to zgłoszone co najmniej dzień wcześniej.

Opłaty proszę dokonywać przelewem na konto nr:

73 8669 0001 2031 0311 9806 0002

Proszę w przelewie podać imię i nazwisko dziecka, które będzie korzystało z obiadów.

Istnieje również możliwość dokonania odpisu i zwrotu kwoty za niezjedzone obiady (np. z powodu choroby dziecka) pod warunkiem zgłoszenia tego faktu co najmniej dzień wcześniej telefonicznie na nr szkolny 76-8448122.

JADŁOSPIS

Zarządzenie ujednolicone po zmianach ceny obiadów, regulujące korzystanie ze stołówki szkolnej można znaleźć TUTAJ.

OŚWIADCZENIE, które wypełniają rodzice zapisując na obiady, jest bardzo ważnym dokumentem. Konto podane w nim pozwala identyfikować płatność za obiady danego ucznia, a także na to wskazane konto będą wpłacane kwoty odpisów  zgłoszonych wcześniej za niewykorzystane posiłki. Wszelkie zmiany wymagają wypełnienia nowego oświadczenia.