Get Adobe Flash player

W dniu 14.06 2018 r. uczniowie klas I b i III a pojechały na wycieczkę do Sudeckiej Zagrody Edukacyjnej w Dobkowie. Sudecka Zagroda Edukacyjna to miejsce, w którym wiedza i umiejętności przekazywane są w sposób interaktywny, oparty na modelach, wizualizacjach cyfrowych i samodzielnie przeprowadzonych doświadczeniach. Pięciogodzinne zajęcia były podzielone na dwie części.

W pierwszych godzinach, dzieci brały udział w warsztatach edukacyjnych poświęconych wybranym gatunkom ziół. Prowadzący zajęcia opowiedzieli o właściwościach użytkowych,(leczniczych, kosmetycznych, odżywczych) wybranych roślin. Uczniowie mogli wypić ziołową herbatkę z przygotowanych wcześniej roślin. Następnie dzieci brały udział w warsztatach mydlarskich. Dowiedziały się jak powstają pachnące lasem, kwiatami, ziołami mydełka. Na koniec każdy uczestnik warsztatów w wybranym przez siebie zapachu wykonał mydełko.

W drugiej części wycieczki, w edukacyjnych salach dzieci poznały dzieje i budowę Ziemi oraz dowiedziały się o takich zjawiskach jak powstanie wulkanów, czy trzęsienie Ziemi. W przerwach uczniowie dobrze bawili się w poszukiwaczy złota.

Z wycieczki wszyscy wrócili zadowoleni i pełni wrażeń. BP

Wyszukiwanie na stronie

Polub nas!

RODO

KLAUZULA INFORMACYJNA

Inspektor Ochrony

Danych Osobowych

Dariusz Milka

iodo@ug.lubin.pl


Pomóżmy Klaudii - 1%


Pomóżmy Adrianowi - 1%

DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU 2019

Certyfikaty

Kto jest online?

Naszą witrynę przegląda teraz 1102 gości 

Ostatnio w galerii