Get Adobe Flash player

„WOLNI OD UZALEŻNIEŃ”, pod takim hasłem przebiegał gminny konkurs dla uczniów klas IV – VII. Organizatorem turnieju była Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Szklarach Górnych. Uczniowie z czterech szkół gminnych, między innymi naszej godnie reprezentowali swoje środowisko. Naszymi reprezentantami byli, Dorota Sobuś, uczennica kl. 7b, Patrycja Majewska, kl. 6a i Bartłomiej Basiński, kl. 7a. Uczennice skupiły się na części teoretycznej, rozwiązując krzyżówki, rebusy, odpowiadając na pytania natomiast Bartek w trakcie trwania turnieju wykonywał plakat tematyczny. Wynikiem ciężkiej pracy naszych zawodników było zajęcie II miejsca, a plakat wykonany przez Bartka zachwycił wszystkich członków jury i był oceniony najwyższą notą. Tematyka gminnego konkursu była trudna, ale bystre umysły naszych uczniów i ciężka zespołowa praca doprowadziły do sukcesu. Serdecznie im gratulujemy. D.Formago

Wyszukiwanie na stronie

Polub nas!

RODO

KLAUZULA INFORMACYJNA

Inspektor Ochrony

Danych Osobowych

Dariusz Milka

iodo@ug.lubin.pl


Pomóżmy Klaudii - 1%


Pomóżmy Adrianowi - 1%

DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU 2019

Certyfikaty

Kto jest online?

Naszą witrynę przegląda teraz 1136 gości 

Ostatnio w galerii