Get Adobe Flash player

W kwietniu w związku z Międzynarodowym Dniem Książki, uczniowie klas I-III uczestniczyli we wspaniałych warsztatach czytelniczo – detektywistycznych, zorganizowanych przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Raszówce. Warsztaty połączone zostały ze wspaniałą wystawą wypożyczoną przez Ambasadę Szwecji w Warszawie: „Dziecko w centrum. Szwedzka Literatura dla dzieci” oraz „Astrid Lindgren” – życie i twórczość.

Po obejrzeniu wystawy i wysłuchaniu ciekawych historii opowiadanych przez panią Izę (gminną bibliotekarkę), dzieci wysłuchały fragmentu jednej z książek Martina Widmarka, która jest również jedną z serii 28 książek o intrygującym tytule „ Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai”. Podczas zajęć dzieci dodatkowo obejrzały prezentację multimedialną, poznały warsztat pracy detektywa oraz w grupach poszukiwali złodzieja diamentów. Rozwiązywali także różne zagadki detektywistyczne.

Warsztaty bardzo się dzieciom podobały. Składamy gorące podziękowania paniom z Gminnej Biblioteki Publicznej w Raszówce i liczymy na dalszą współpracę. MB

Wyszukiwanie na stronie

Polub nas!

Ostatnio na stronie

RODO

KLAUZULA INFORMACYJNA

Inspektor Ochrony

Danych Osobowych

Dariusz Milka

iodo@ug.lubin.pl


Pomóżmy Klaudii - 1%


Pomóżmy Adrianowi - 1%

DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU 2019

Certyfikaty

Kto jest online?

Naszą witrynę przegląda teraz 307 gości 

Ostatnio w galerii