Get Adobe Flash player

*   I m w Gminnym Turnieju Piłki Koszowej Chłopców - Maciej Kalinowski, Piotr Korczak, Szymon Kosturek, Mateusz Łukasiewicz, Mateusz Pasternak, Jakub Surmiak, Hubert Piotrowicz, Paweł Plichta, Michał Boczniewicz, Jakub Skibik, Bartosz Terefelko

*   I m w Gminnym Turnieju Piłki Koszowej Dziewcząt - Aleksandra Frąckowiak, Aleksandra Gretkierewicz, Izabela Kożewnikow, Nikola Litwin, Andżelika Radulewicz, Dorota Sobuś, Paulina Walczak, Amelia Więcek, Nikola Koza 

*   Martyna Matkowska - III m w Gminnym Konkursie Recytatorskim "PEGAZIK"

*   Dorota Sobuś - wyróżnienie w Gminnym Konkursie Recytatorskim "PEGAZIK"

*   I m w Powiatowo - Gminnym Turnieju Halowej Piłki Nożnej Chłopców - Hubert Piotrowicz, Paweł Plichta, Michał Boczniewicz, Szymon Pączkowski, Jakub Skibik, Bartosz Terefelko, Krzysztof Zyga, Carlo Janiszak, Hubert Skuza 

Dorota Sobuś - wyróżnienie w kategoriipoezji śpiewanej w eliminacjach powiatowych 63 Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego Szkół Gimnazjalnych oraz XXIII Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego dla Uczniów Szkół Gimnazjalnych "Pegazik"

*   I m Gminny Turniej Piłki Siatkowej Chłopców - Kuba Cyrkot, Mateusz Leleń, Piotrek Korczak, Szymon Kosturek, Adam Krukowski, Mateusz Łukasiewicz, Mateusz Pasternak, Michał Boczniewicz, Szymon Pączkowski

*   I m Gminny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt - Aleksandra Frąckowiak, Aleksandra Gretkierewicz, Iza Kożewnikow, Nikola Litwin, Anna Złotnikow, Andżelika Radulewicz, Dorota Sobuś, Wioletta Walczak, Iwona Dębniak, Nikola Koza, Anna Korczak, Julia Gieruszyńska,  Julia Włodarczyk

*   III m Gminnym Turnieju wiedzy dla uczniów klas III - POLSKA MOJA OJCZYZNA - Zuzanna Anopczenko, Sophi Daubigney, Zuzanna Miedziak

*   Dorota Sobuś V m - XIV Nadodrzański Konkurs Matematyczny - finał rejonowy

*   Mateusz Leleń III m - XIV Nadodrzański Konkurs Matematyczny - finał rejonowy

*   Mateusz Leleń II m - w powiatowym etapie 7. Limesowego Konkursu Matematycznego

II m w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym - Anna Korczak, Izabella Kożewnikow, Michał Boczniewicz, Szymon Kosturek

Wyróżnienie w Gminnym Konkursie Ekologicznym - Dorota Sobuś, Jakub Skibik, Nikola Koza, Iwona Dębniak, Hubert Piotrowicz

I m w Gminno - Powiatowym Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt -

Aleksandra Gubalska II m w Gminnym Konkursie Ortograficznym " Złote pióro"

Nikola Koza - udział w wojewódzkich eliminacjach konkursu CYBERBEZPIECZNI

*   I m w Gminnym Turnieju PiłkiNożnej Chłopców -

*   I m w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt - 

*   I m w Gminnym Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców -

Wyszukiwanie na stronie

Polub nas!

Ostatnio na stronie

RODO

KLAUZULA INFORMACYJNA

Inspektor Ochrony

Danych Osobowych

Dariusz Milka

iodo@ug.lubin.pl


Pomóżmy Klaudii - 1%


Pomóżmy Adrianowi - 1%

DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU 2018

Certyfikaty

Kto jest online?

Naszą witrynę przegląda teraz 444 gości 

Ostatnio w galerii