Get Adobe Flash player

Michał Kunysz-Paprocki - II miejsce w konkursie „Losy Przesiedleńców – Pamiętnik Pokoleń” 

* Natalia Kopcza  z Punktu Przedszkolnego w Wiercieniu - I miejsce w gminnym konkursie plastycznym „Kartka Świąteczna 2015”

* ALEKSANDRA GRETKIEREWICZ - Im w Strefowych Biegach Przełajowych

*  ADAM KRUKOWSKI - VI m w Strefowych Biegach Przełajowych

*  II m - GMINNY TURNIEJ PIŁKI KOSZYKOWEJ - Gregory Cyrkot, Gabriel Jankowiak, Dawid Krukowski, Mateusz Leleń, Adam Krukowski, Mateusz Łukasiewicz,   Szymon Kosturek, Michał Boczniewicz

* IV m - GMINNY TURNIEJ PIŁKI KOSZYKOWEJ - Emilia Fełeńczak, Aleksandra Kurek, Aleksandra Kucharzak, Nikola Misiura, Natalia Oknińska, Martyna Zentek, Nikola Litwin, Dorota Sobuś

* NATALIA OKNIŃSKA - udział w powiatowych eliminacjach interdyscyplinrnego konkursu zDOLNY ŚLĄZACZEK z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego

* NATALIA OKNIŃSKA - III miejsce i ADRIANNA CHOJNACKA - IV miejsce w wojewódzkim etapie konkursu KRUSnal Bezpieczniak

* ZUZANNA MIEDZIAK -  I miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Bezpieczeństwo w oczach dziecka"

* Antoni Wieruszewski i Alicja Łukasiewicz - wyróżnienia w powiatowym konkursie plastycznym "Bezpieczeństwo w oczach dziecka"

* II m drużynowo - w MISTRZOSTWACH GMINY LUBIN W PŁYWANIU - Nikola Misiura, Nicole Szporko, Jakub Skibik, Bartosz Terefelko ( Amelia Więcek, Emilia Opsządek )

* NICOLE SZPORKO - III m w GZP

* BARTOSZ TEREFELKO - I m w GZP 

* I m drużynowo w GMINNYCH ZAWODACH KRĘGLARSKICH - Patrycja Kosobucka, Nikola Misiura, Nocole Szporko, Martyna Zentek, Ola Gretkierewicz, Klaudia Miezio, Emilia Steranka, Amelia Więcek, Kuba Skibik, Bartek Terefelko

* AMELIA WIĘCEK - I m GZK

* NIKOLA MISIURA - II m GZK

* Natalia Oknińska - I m w konkursie z j. angielskiego

* Adrianna Chojnacka - II m w Gminnym Konkursie Recytatorskim "Pegazik"

* Natalia Oknińska III m w Gminnym Konkursie Recytatorskim „Pegazik”

* Magdalena Sieradzka - II miejsce w V Limesowym Konkursie Matematycznym
* Natalia Oknińska - V miejsce w V Limesowym Konkursie Matematycznym

* Natalia Oknińska, Adrianna Chojnacka, Katarzyna Rogalska, Magdalena Sieradzka - drużynowo III miejsce w II Interdyscyplinarnym Konkursie „Karoliada” 

* Natalia Oknińskawyróżnienie w kategorii poezji śpiewanej w eliminacjach powiatowych XVI REGIONALNEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

* Natalia Oknińska - wyróżnienie XXI DOLNOŚLĄSKI KONKURS RECYTATORSKI DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH „PEGAZIK”

* I m - I POWIATOWO - GMINNY TURNIEJ RUGBY - Dominika Kruszelnicka, Andżelika Radulewicz, Ania Złotnikow, Paweł Plichta, Michał Boczniewicz, Jakub Skibik, Bartosz Terefelko, Szymon Kosturek, Adam Krukowski, Mateusz Łukasiewicz, Mateusz Pasternak

* Zofia Gorczyca - III m na szczeblu powiatowym XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży pod hasłem "W trosce o nasze bezpieczeństwo"

* I miejsce drużynowo w powiatowo - gminnych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju "Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym" - Magdalena Sieradzka, Gabriel Jankowiak, Szymon Kosturek, Izabela Kożewnikow

* V m Gminne Zawody Piłki Siatkowej Chłopców - Gabriel Jankowiak, Dawid Krukowski, Karol Kosturek, Gregory Cyrkot, Kamil Ehrling, Mateusz Łukasiewicz, Szymon Kosturek, Adam Krukowski, Michał Boczniewicz

* III m Gminne Zawody Piłki Siatkowej Dziewcząt - Ada Chojnacka, Julia Engwer, Emilia Fełeńczak, Ola Kucharzak, Ola Kurek, Natalia Oknińska, Kasia Rogalska, Martyna Zentek, Dominika Kruszelnicka, Andżelika Radulewicz, Dorota Sobuś

* I m Gminne Zawody Piłki Nożnej

* II m Gminne Zawody Piłki Ręcznej Chłopców - 
* IV m Gminne Zawody Piłki Ręcznej Dziewcząt - 
* I miejsce w gminnym konkursie "DORASTAMY BEZ NAŁOGÓW" - Natalia Oknińska, Katarzyna Rogalska, Magdalena Sieradzka
* II miejsce w powiatowym konkursie wiedzy dla klas drugich „Omnibusik” - Hubert Dulski i Dominik Haber
* III miejsce w XXIII Gminnym Turnieju Wiedzy Ekologicznej – „Ziemię mamy tylko jedną” - Natalia Oknińska, Katarzyna Rogalska, Magdalena Sieradzka, Martna Zentek, Gabriel Jankowiak
* Natalia Oknińska - wyróżnienie w X Dolnośląskim Turnieju Młodych Recenzentów

Wyszukiwanie na stronie

Polub nas!


Pomóżmy Klaudii - 1%


Pomóżmy Adrianowi - 1%

DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU 2017

Certyfikaty

Kto jest online?

Naszą witrynę przegląda teraz 347 gości 

Ostatnio w galerii