Get Adobe Flash player

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2012/2013


*   XIII Dolnośląskie Igrzyska LZS i Mieszkańców Wsi  - strefa - Dobromir 02.10.2012

Dziewczynki ( 2002-2003 )

Elżbieta Reguła              2

Aleksandra Targowicz     7

Monika Miedziak           10

Emilia Dul                     12

Dziewczynki st. ( 2000-2001 )

Andżelika Zentek           8

Joanna Kubacka           10

Ewelina Grzelak            20

Roksana Warchlewska  21

Julia Ickiewicz               22

Zuzanna Dul                  23

Róża Kiliman                 26

Katarzyna Sędzikowska  29

Chłopcy (2002-2003 )

Łukasz Winnik              7

Jakub Huzar                10

Szymon Korczak         11

Kacper Igielski             22

Marcin Hankus             23

Chłopcy st. ( 2000-2001 )

Krzysztof Winnik            8

Marek Huzar                 13

Sebastian Maćków        16

Kacper Suliga               19

Przemysław Plichta       21

Samuel Lewicki             24

Dawid Agacki                28

*   FINAŁ DOLNOŚLĄSKI W JESIENNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - XIII Dolnośląskie Igrzyska LZS i Mieszkańców Wsi - Bystrzyca Kłodzka 05.10.2012

W zawodach wystartowało 415 zawodników

Dziewczynki ( 2002-2003 )

Targowicz Aleksandra 35/43

Reguła Elżbieta          37/43

Dul Emilia                  43/43

Chłopcy (2002-2003 )

Huzar Kuba                24/40

Dziewczynki st. ( 2000-2001 )

Zentek Andżelika        36/65

Kubacka Joanna         37/65

Grzelak Ewelina         57/65

Chłopcy st. ( 2000-2001 )

Huzar Marek              32/74

Suliga Kacper            52/74

*   IV m - Gminne Zawody Piłki Koszykowej Chłopców - Dawid Agacki, Maciek Główczyk, Marek Huzar, Sebastian Maćków, Kornel Płosiński, Krzysztof Winnik, Kacper Grzelak, Przemek Plichta i Łukasz Winnik

*   II m - Gminne Zawody Piłki Koszykowej Dziewcząt - Ewelina Grzelak, Natalia Mielińska, Natalia Pawlarczyk, Katarzyna Sędzikowska, Roksana Warchlewska, Andżelika Zentek, Julia Ickiewicz, Róża Kiliman i Karolina Wucoff

*   I m Gminne Zawody Pływackie – sztafeta - Zuzanna Dul, Monika Miedziak, Róża Kiliman, Nikola Przystoj, Ela Reguła, Kornel Ciosek, Marek Huzar, Kornel Płosiński, Damian Ocetkiewicz i Przemek Plichta

*   Gminne Zawody Pływackie – miejsca indywidualne - Nikola Przystoj dwa 1. miejsca, Marek Huzar dwa 1. miejsca, Damian Ocetkiewicz 3. miejsce,  Kornel Ciosek 3. miejsce, Ela Reguła 3. miejsce, Zuzia Dul 3. miejsce

*   Julia Słota kl. 1a - wyróżnienie w Gminnym Konkursie Plastycznym "Kartka Bożonarodzeniowa" organizowanym przez GOK w Raszówce

*   Łuczniczy Turniej Mikołajkowy - II m Natalia Pawlarczyk, III m Roksana Warchlewska

*   Finał Gminnego turnieju Warcab 100-polowych: Orlik – Urodzeni 2002 rok i młodsi (chłopcy): I miejsce Bartosz Terefelko, II miejsce Mateusz Pasternak, III miejsce Marek Idczak; Młodzik – Urodzeni 1999 rok – 2001 rok (dziewczęta): III miejsce Ewelina Grzelak; Młodzik – Urodzeni 1999 rok – 2001 rok (chłopcy): I miejsce – Kacper Grzelak 

*  Julia Pawlik i Marek Huzar zakwalifikowali się do finału II Limesowego Konkursu Matematycznego

*   Gminny Turniej Szachowy - Junior Młodszy urodzeni 1998 rok i młodsi (chłopcy): I m Pasternak Mateusz, II m Terefelko Bartosz; Junior urodzeni 1994 rok i młodsi (chłopcy):  III m Ciosek Kornel; Klasyfikacja Turnieju Warcab 100-polowych (chłopcy): I m Terefelko Bartosz, II m Pasternak Mateusz

*  Julia Pawlik - V miejsce w Limesowym Konkursie Matematycznym

*   III m - Gminne Zawody Unihokeja - Ewelina Grzelak, Roksana Warchlewska, Andżelika Zentek, Sebastian Maćków, Kacper Suliga, Krzysztof Winnik, Róża Kiliman, Julia Ickiewicz, Kacper Grzelak, Przemysław Plichta, Łukasz Winnik

*   Bartosz Terefelko - l m w Gminnym Turnieju w Warcaby 100-polowe kat. Młodzik Chłopców 97 i 98

*   Natalia Pawlarczyk - lll m w Strefowych Rozgrywkach Tenisa Stołowego w kat. Młodziczek

*   ll m Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt - Natalia Pawlarczyk, Natalia Mielińska

*   II m Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego Chłopców - Krzysztof Winnik, Łukasz Winnik

*   Julia Pawlik - I m Gminny Konkurs Recytatorski PEGAZIK

*   Monika Miedziak - wyróżnienie w Gminnym Konkursie Recytatorskim PEGAZIK

*   Natalia Boczniewicz - NAGRODA GŁÓWNA - w II Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej

*   Natalia Boczniewicz, Przemysław Plichta - udział w eliminacjach gminnych w grupie szkół podstawowych OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ "MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM"

*   IX m w Finale Strefy Legnickiej w Tenisie Stołowym Szkół Podstawowych - Natalia Mielińska, Natalia Pawlarczyk

*   XI m w Finale Strefy Legnickiej w Tenisie Stołowym Szkół Podstawowych - Krzysztof Winnik, Łukasz Winnik

*   I m drużynowo w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczenstwa w Ruchu Drogowym - eliminacje gminne - Kornel Ciosek, Julia Ickiwicz, Krzysztof Winnik, Przemysław Plichta

*   Kornel Ciosek Im w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - eliminacje gminne

*   Julia Ickiewicz II m w Ogólnopolski Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - eliminacje gminne

*   Krzysztof Winnik III m w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - eliminacje gminne

*   III m drużynowo w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w ruchu Drogowym - strefa - Kornel Ciosek, Julia Ickiewicz, Krzysztof Winnik, Przemysław Plichta

*   Łukasz Winnik II m w Finałach Dolnośląskich Wiosennych Biegów Przełajowych w Bystrzycy Oławskiej

*   II m w I Powiatowym Konkursie " Żyj bezpiecznie " - Kornel Ciosek kl. 6, Julia Ickiewicz kl. 5, Łukasz Winnik kl. 4a

*   I m w Gminnych Zawodach Piłki Siatkowej Chłopców - Dawid Agacki, Marek Huzar, Sebastian Maćków, Kacper Suliga, Krzysztof Winnik, Kacper Grzelak, Przemysław Plichta, Łukasz Winnik

*   IX NADODRZAŃSKI KONKURS MATEMATYCZNY - finał rejonowy:

*   Krzysztof Reguła III m

*   Monika Miedziak IV m 

*   Mateusz Posłuszny IV m

*   Łukasz Winnik IV m

*   Aleksandra Targowicz V m

*   Julia Pawlik III m

*   Natalia Boczniewicz VI m

*   Marek Huzar III m

*   Kornel Ciosek IV m

*   I m w Gminnych Zawodach Piłki Sziatkowej Dziewcząt - Ewelina Grzelak, Natalia Mielińska, Katarzyna Sędzikowska, Katarzyna Pazdur, Roksana Warchlewska, Andżelika Zentek, Zuzanna Dul, Julia Ickiewicz, Róża Kiliman, Karolina Wucoff

*   I m w Gminnych Zawodach Piłki Nożnej - Maciej Główczyk, Marek Huzar, Sebastian Maćków, Kcaper Suliga, Krzysztof Winnik, Kacper Grzelak, Przemysław Plichta, Łukasz Winnik

*   III m w Gminnym Konkursie Czytelniczym - Natalia Oknińska, Magdalena Sieradzka, Nicole Szporko

*   IV m w Gminnych Zawodach Piłki Ręcznej Chłopców - Dawid Agacki, Maciej Główczyk, Marek Huzar, Krzysztof Winnik, Kacper Grzelak, Przemysław Plichta, Łukasz Winnik

*   II m w Gminnych Zawodach Piłki Ręcznej Dziewcząt - Ewelina Grzelak, Natalia Mielińska, Natalia Pawlarczyk, Katarzyna Pazdur, Katarzyna Sędzikowska, Roksana Warchlewska, Andżelika Zentek, Zuzanna Dul, Julia Ickiewicz, Róża Kiliman, Karolina Wucoff 

*   Monika Miedziak - I miejsce w Gminnym Konkursie Literackim "Nowe podania i legendy gminy Lubin"

*   Natalia Pawlarczyk  - wyróżnienie w Gminnym Konkursie Literackim "Nowe podania i legendy gminy Lubin"


 

    •  

     


Wyszukiwanie na stronie

Polub nas!


Pomóżmy Klaudii - 1%


Pomóżmy Adrianowi - 1%

DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU 2017

Certyfikaty

Kto jest online?

Naszą witrynę przegląda teraz 327 gości 

Ostatnio w galerii