Get Adobe Flash player

GMINNE ZAWODY PŁYWACKIE:

*   II m w sztafecie 8 x 25 m 

Szymon Pączkowski 
Patrycja Majewska 
Kuba Cyrkot 
Nikola Ilnicka
Bartosz Terefelko 
Nicole Szporko 
Ela Reguła

Łukasz Winnik

*   Indywidualnie:

Szymon Pączkowski II m w kat. kl. 3
Patrycja Majewska I m w kat. kl. 3
Kuba Cyrkot III m w kat. kl. 4
Bartosz Terefelko I m w kat. kl. 5 ( uczeń klasy 3 )
Nicole Szporko I m w kat. kl. 5
Ela Reguła I m w kat. kl. 6
Łukasz Winnik I m w kat.kl. 6

*   II m Gminne Zawody Piłki Koszykowej Chłopców - Marcin Hankus, Michał Kłos, Szymon Korczak, Dawid Płosiński, Łukasz Winnik, Krzysiek Reguła, Mateusz Posłuszny

*   I m Gminne Zawody Piłki Koszykowej Dziewcząt - Emilia Dul, Monika Miedziak, Ola Targowicz, Ala Weiss, Jagoda Agacka, Ewelina Mazurek, Klaudia Pawlarczyk, Ela Reguła, Martyna Zentek

*   IV Limesowy Konkurs Matematyczny: Monika Miedziak VI miejsce, Natalia Oknińska i Krzysztof Reguła - finaliści

*   JAKUB SKIBIK 

1. Wyróznienie w Powiatowym Konkursie Recytatorskim "ZWIERZĘTA W POEZJI"; 

2. II m w Gminnym Turnieju Warcab 100-polowych w kat. "ORLIK"; 

3. I m w finale Gminnym Tenisa Stołowego w kat. "ŻAK"

4. II m w konkursie plastycznym "KSIĄŻKA Z MOJEJ BIBLIOTEKI" w kat. kl. I-III

5. III m w Gminnym Turnieju Szachowym w kat. "JUNIOR"

*   HANNA SIERADZKAIII m w konkursie plastycznym  "KSIĄŻKA Z MOJEJ BIBLIOTEKI" w kat. kl. I-III

*   BARTOSZ TEREFELKO -  I m w finale Gminnym Turnieju Warcab 100-polowych w kat. "ORLIK"

*   SZYMON PĄCZKOWSKI - II m w finale Gminnym Turnieju Warcab 100-polowych w kat. "ORLIK"

*   MICHAŁ ISZTWANV m w Ogólnopolskim Turnieju Karate KYOUKUSHIN w kat "+ 40 KUMITE"
* Adrianna Chojnacka - I m w kat. kl. 4 - 6 w Gminnym Konkursie Recytatorskim "PEGAZIK"
*  Natalia Oknińska, Monika Miedziak - wyróżnienie w Gminnym Konkursie Plastycznym " KSIĄŻKA Z MOJEJ BIBLIOTEKI"

*  Natalia Oknińska - III miejsce w gminnych eliminacjach Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom"

*  Adrianna Chojnacka - nagroda główna  w Powiatowym Konkursie Recytatorskim "PEGAZIK"

*  Wiosenne Biegi Przełajowe – eliminacje strefy III rozgrywane w ramach XVI Dolnośląskich Igrzysk LZS Mieszkańców Miast i Wsi – Dobromil 15.04.2015

4. m Dominika Kruszelnicka

16. m Aleksandra Gretkierewicz

3. m Jakub Cyrkot

6. m Jakub Surmiak

10. m Mateusz Łukasiewicz

14. m Mateusz Leleń

4. m Elżbieta Reguła

7. m Monika Miedziak

9. m Aleksandra Kurek

14. m Aleksandra Targowicz

16. m Emilia Fełeńczak

17. m Dawid Krukowski

* II m w Ogólnopolskim Turnieju "Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym" etap strefowy - Aleksandra Targowicz, Magdalena Sieradzka, Łukasz Winnik, Gabriel Jankowiak

* I miejsce drużynowo w Gminnym Turnieju EkologicznymMonika Miedziak, Emilia Dul, Magdalena Sieradzka, Elżbieta Reguła, Łukasz Winnik

* XI Nadodrzański Konkurs Matematyczny: Izabela Kożewnikow III m, Natalia Oknińska III m, Magdalena Sieradzka IV m, Monika Miedziak V m, Mateusz Łukasiewicz VI m

*  XVI Dolnośląskie Igrzyska LZS i Mieszkańców Wsi i Miast – Finał Dolnośląski Wiosennych Biegów Przełajowych Lubin 24.04.2015 r.

11/41m Andżelika Radulewicz

24/41m Dominika Kruszelnicka

27/41m Aleksandra Gretkierewicz

29/41m Nikola Misiura

38/41m Dorota Sobuś

8/46m Jakub Cyrkot

21/46m Mateusz Pasternak

33/46m Jakub Surmiak

33/47m Elżbieta Reguła

37/47m Aleksandra Targowicz

9/47m Dawid Płosiński

*  II m w Gminnym Turnieju Piłki Siatkowej Panów - Michał Kłos, Dawid Płosiński, Łukasz Winnik, Mateusz Janik, Mateusz Posłuszny, Krzysztof Reguła, Gabriel Jankowiak, Mateusz Łukasiewicz

*  I m w Gminnym Turmieju Piłki Siatkowej Pań - Emilia Dul, Monika Miedziak, Aleksandra Targowicz, Alicja Weiss, Jagoda Agacka, Ewelina Mazurek, Klaudia Pawlarczyk, Elżbieta Reguła

*  Natalia Oknińska i Magdalena Sieradzka - II m w Międzygminnym Konkursie Matematycznym "Matematyka nie zna granic"

*   Zuzanna Łobodzińska - wyróznienie w Powiatowym Konkursie Recytatorskim ZWIERZĘTA W POEZJI

*   I m w Gminnym Konkursie Matematyczno - Przyrodniczym klas 3. - Maksym Bagiński, Jakub Skibik, Nikola Koza

*  II m w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej - Dawid Płosiński, Łikasz Winnik, Krzysztof Reguła, Gabriel Jankowiak, Mateusz Leleń, Mateusz Łukasiewicz, Szymon Kosturek, Michał Boczniewicz

*  Biegi Przełajowe "POLSKA BIEGA" - KSIĘGINICE 2015:

4. m Mateusz Boczniewicz

1. m Andzelika Radulwicz

2. m Aleksandra Gretkierewicz

2. m Gabriel Jankowiak

1. m Aleksandra Kurek

1. m Łukasz Winnik

3. m Dawid Płosiński

1. m Monika Miedziak

2. m Elżbieta Reguła 

*   II m w Gminnym Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców - Marcin Hankus, Michał Kłos, Dawid Płosiński, Łukasz Winnik, Mateusz Janik, Mateusz Posłuszny, Krzysztof Reguła, Gabriel Jankowiak, Dawid Krukowski 

*  I m w Gminnym Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt - Emilia Dul, Monika Miedziak, Dominika Spirydowicz, Aleksandra Targowicz, Alicja Weiss, Jagoda Agacka, Ewelina Mazurek, Klaudia Pawlarczyk, Elżbieta Reguła

* Natalia Oknińska - XV miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Olimpus z j. angielskiego

 

Wyszukiwanie na stronie

Polub nas!


Pomóżmy Klaudii - 1%


Pomóżmy Adrianowi - 1%

DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU 2017

Certyfikaty

Kto jest online?

Naszą witrynę przegląda teraz 307 gości 

Ostatnio w galerii