Get Adobe Flash player

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2011/2012:

•    Bartosz Dulski – finalista XII Dolnośląskiego Konkursu Interdyscyplinarnego zDolny Ślązaczek, IV miejsce w Limesowym Konkursie Matematycznym, wyróżnienie w projekcie Matematyka w sieci, zakwalifikowanie się do projektu Szlifowanie diamentów
•    I miejsce Mateusza Pasternaka w turnieju Warcaby 100 – polowe w kat. Orlik chłopcy
•    Nagroda dla Szymona Targowicza jako najlepszego bramkarza w piłce nożnej do lat 13
•    Wyróżnienia: Michalina Wieruszewska, Emilia Steranka, Dominik Szczypczyk, Nicole Szporko, Piotr Mazur wpowiatowym konkursie plastycznym „Bezpieczeństwo w oczach dziecka”
•    I miejsce drużynowo w IX Gminnym Turnieju Ekologicznym „Ziemię mamy tylko jedną” (M Magdalena Bendik , Amelia Chojnacka, Bartosz Dulski)
•    I miejsce drużynowo w VIII Gminnym Konkursie Antyalkoholowym „W zdrowym ciele, zdrowy duch”
•    I miejsce J. Pawlik i wyróżnienie P. Ostrowskiej w Gminnym Konkursie Recytatorskim „Pegazik”,
•    Nagroda J. Pawlik w eliminacjach powiatowych XII Regionalnego Konkursu Recytatorskiego dla Uczniów Szkół Podstawowych,
•    III miejsce J. Pawlik w eliminacjach wojewódzkich XII Regionalnego Konkursu Recytatorskiego dla Uczniów Szkół Podstawowych,
•    nagrody dla A. Kaczmarek i P. Lubańskiej w konkursie na najpiękniejszy list do św. Mikołaja (organizowany przez GOK w Księginicach)
•    I miejsce Julii Pawlik w Gminnym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej w Goli
•    wysokie wyniki uzyskane przez kilku uczniów kl. II w Konkursie “Zuch”
•    II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym dla uczniów szkół podstawowych miasta i gminy Lubin pt.: „Zabawy zmatematyką” - Bartosz Dulski, Szymon Targowicz, Magdalena Bendik,
•    Grand Prix  oraz I miejsce w VIII Nadodrzańskim Konkursie Matematycznym w kat. kl. VI – Bartosz Dulski
•    II miejsce w VIII Nadodrzańskim Konkursie Matematycznym w kat. kl. V – Marek Huzar
•    III miejsce w VIII Nadodrzańskim Konkursie Matematycznym w kat. kl. VI – Emilia Czajkowska
•    V miejsce w VIII Nadodrzańskim Konkursie Matematycznym w kat. kl. IV – Julia Pawlik
•    VI miejsce w VIII Nadodrzańskim Konkursie Matematycznym w kat. kl. IV – Julia Ickiewicz i Natalia Boczniewicz
•    wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Kangur Matematyczny – Bartosz Dulski
•     I miejsce Moniki Miedziak w IV Powiatowym Konkursie Wiedzy „Wiem wszystko”
•    wyróżnienie Moniki Miedziak, Łukasza Winnika, Natalii Konińskiej i Emilii Steranki w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik”.
•    II miejsce Aleksandry Targowicz na szczeblu powiatowym w XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu plastycznego „20 lat Straży Pożarnej – jak nas widzą, tak nas malują”
•    I miejsce KlaudiiPawlarczyk  w powiatowym konkursie poetyckim „SOS dla naszej planety”,
•    I miejsce Mateusza Posłusznego i KacpraIgielskiego w gminnym konkursie „Marzanna 2012”,
•    II miejsceŁukasza Winnika w Powiatowych Biegach Przełajowych w kategorii klas IV
•    I miejsce w Gminnym Turnieju „Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym”
•    I miejsce w Powiatowym Turnieju „Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym”
•    II miejsce w Strefowym Turnieju „Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym”
•    III miejsce w Gminnych Zawodach w Unihokeja: Michał Fełeńczak, Szymon Targowicz, Krzysztof Winnik, Przemysław Plichta, Emilia Czajkowska, Natalia Izdebska, Karolina Suliga i Natalia Zentek.
•    II miejsce w Gminnych Zawodach Piłki Koszykowej Chłopców: Wojciech Chocianowski, Bartosz Dulski, Piotrek Dziamba, Michał Fełeńczak, Maciej Koziara, Bartosz Mieliński, Szymon Targowicz, Krzysztof Winnik.
•    III miejsce w Gminnych Zawodach Piłki Koszykowej Dziewcząt: Magda Bendik, Natalia Czaja, Natalia Cymbalak,  Emilia, Czajkowska, Natalia Izdebska, Paulina Ostrowska, Karolina Suliga, Natalia Zentek,
•    IV miejsce w Powiatowych Zawodach Tenisa Stołowego Dziewcząt: Ewelina Grzelak i Natalia Pawlarczyk.
•    III miejsce w Gminnych Zawodach Piłki Siatkowej Chłopców: Wojtek Chocianowski, Wojtek Domański, Piotrek Dziamba, Michał Fełeńczak, Maciej Koziara, Bartosz Mieliński, Szymon Targowicz, Krzysztof Winnik.
•    I miejsce w Gminnych Zawodach Pływackich – wodny tor przeszkód – Ela Reguła, Patrycja Lubańska, Dawid Agacki, Kornel Ciosek, Marek Huzar, Kacper Suliga.
•    Gminne Zawody Pływackie – miejsca indywidualnie: Zuzia Dul III miejsce w kategorii dziewcząt klas IV, Nikola Przystoj II miejsce w kategorii dziewcząt klas IV, Asia Kubacka III miejsce w kategorii dziewcząt klas V, Natalia Mielińska I miejsce w kategorii dziewcząt klas V, Marek Huzar III miejsce w kategorii chłopców klas V.
•    II miejsce Gminne Zawody Piłki Siatkowej Dziewcząt: Magda Bendik, Natalia Czaja, Natalia Cymbalak,  Emilia, Czajkowska, Natalia Izdebska, Paulina Ostrowska, Karolina Suliga, Natalia Zentek i Ewelina Grzelak
•    II miejsce Gminne Zawody Piłki Nożnej Chłopców: Wojtek Chocianowski, Wojtek Domański, Piotrek Dziamba, Michał Fełeńczak, Maciej Koziara, Bartosz Mieliński, Szymon Targowicz, Krzysztof Winnik.
•    Indywidualne Powiatowe Biegi Przełajowe: III miejsce Łukasz Winnik
•    II miejsce w Gminnych Zawodach Piłki Ręcznej Chłopców: Wojciech Chocianowski, Wojtek Domański, Bartosz Dulski, Piotrek Dziamba, Michał Fełeńczak, Maciej Koziara, Bartosz Mieliński, Szymon Targowicz i Przemek Plichta
•    I miejsce w Gminnych Zawodach Piłki Ręcznej Dziewcząt: Magda Bendik, Natalia Czaja, Natalia Cymbalak,  Emilia, Czajkowska, Natalia Izdebska, Ala Kaczmarek, Paulina Ostrowska, Karolina Suliga, Natalia Zentek.

Wyszukiwanie na stronie

Polub nas!


Pomóżmy Klaudii - 1%


Pomóżmy Adrianowi - 1%

DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU 2017

Certyfikaty

Kto jest online?

Naszą witrynę przegląda teraz 345 gości 

Ostatnio w galerii