Get Adobe Flash player

*   III m XIX edycja Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Tymbarku - Ryszard Frąc, Dominik Haber, Carlo Janiszak, Gracjan Krukowski, Szymon Łach, Jakub Olech, Piotr Pączkowski, Hubert Skuza, Michał Targowicz, Krzysztof Zyga

*  III m Małgorzata Wójcik vel Jaworska - konkurs plastyczny "Program profilaktyki próchnicy zębów u dzieci z powiatu lubińskiego"

*   III m Amelia Gretkierewicz - Gminny Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Lubin

*   I m Gminny Turniej Piłki Koszowej Chłopców - Michał Boczniewicz, Jakub Janczewski, Szymon Pączkowski, Bartosz Terefelko, Jakub Cyrkot, Szymon Kosturek, Mateusz Leleń, Mateusz Pasternek, Jakub Surmiak

*  I m Zuzanna Muczyńska - Powiatowy Konkurs Plastyczny "Mój przyjaciel Miś" 

*   III m Gminny Turniej Piłki Koszowej Dziewcząt - Iwona Dębniak, Zofia Gorczyca, Nikola Koza, Julia Gierulska, Anna Korczak, Alicja Kosturek, Julia Włodarczyk, Aleksandra Frąckowiak, Aleksandra Gretkierewicz, Izabela Kożewnikow, Andzielika Radulewicz, Dorota Sobuś, Wieleta Walczak, Amelia Więcek

*   II m Bartosz Piotrowiak - Gminny Konkurs na Kartkę Bożonarodzeniową 2018

* wyróżnienie Paulina Misiura - Gminny Konkurs na Kartkę Bożonarodzeniową 2018

I m Gminny Konkurs "Wolni od uzależnień" - Nikola Koza, Hubert Piotrowicz, Bartłomiej Basiński

*   VI m Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego Chłopców klas 1-6 - Grzegorz Góral, Carlo Janiszak

*   VI m Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt klas 1-6 - Amelia Jędrzejewska, Milena Szarszoń

*   IV m Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego Chłopców klas 7-8 - Szymon Kosturek, Mateusz Łukasiewicz

* VII m Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt klas 7-8 - Aleksandra Gubalska, Nikola Koza

*   III m Alicja Waszewska - Gminny Konkurs Recytatorski "PEGAZIK"

*   II m Nikola Koza - Gminny Konkurs Recytatorski "PEGAZIK"

wyróżnienie Dorota Sobuś, Jakub Skibik - Gminny Konkurs Recytatorski "PEGAZIK"

  II m w Powiatowo - Gminnym Turnieju Piłki Nożnej Chłopców do lat 13 -

*  I m w Gminnym Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców - Szymon Kosturek, Adam Krukowski, Jakub Cyrkot, Mateusz Pasternak, Mateusz Łukasiewicz, Kacper Maciejczak, Michał Boczniewicz, Bartosz Terefelko, Szymon Pączkowski

*  III m w Gminnym Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt - Ola Gretkierewicz, Nikola Litwin, Izabela Kożewnikow, Andżelika Radulewicz, Dorota Sobuś, Iwona Dębniak, Ola Gubalska, Nikola Koza, Julia Gierulska, Ania Korczak, Ala Kosturek, Martyna Matkowska,Julia Włodarczyk

Wyszukiwanie na stronie

Polub nas!

RODO

KLAUZULA INFORMACYJNA

Inspektor Ochrony

Danych Osobowych

Dariusz Milka

iodo@ug.lubin.pl


Pomóżmy Klaudii - 1%


Pomóżmy Adrianowi - 1%

DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU 2019

Certyfikaty

Kto jest online?

Naszą witrynę przegląda teraz 1165 gości 

Ostatnio w galerii